Kolekcjoner oczu Sebastian Fitzek

ISBN:

Published:

Paperback

438 pages


Description

Kolekcjoner oczu  by  Sebastian Fitzek

Kolekcjoner oczu by Sebastian Fitzek
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 438 pages | ISBN: | 7.66 Mb

Najpierw zabija matkę, następnie ukrywa dziecko i daje ojcu 45 minut na jego znalezienie. Po tym terminie dziecko ma zginąć. Taka jest metoda działania przestępcy. Po wyznaczonym czasie dziecko umiera w swojej kryjówce. Ale na tym groza się nieMoreNajpierw zabija matkę, następnie ukrywa dziecko i daje ojcu 45 minut na jego znalezienie.

Po tym terminie dziecko ma zginąć. Taka jest metoda działania przestępcy. Po wyznaczonym czasie dziecko umiera w swojej kryjówce. Ale na tym groza się nie kończy: w znalezionych zwłokach za każdym razem policja stwierdzabrak lewego oka.Kolekcjoner oczu nie pozostawia po sobie żadnych przydatnych dla śledztwa śladów. Ale pewnego dnia zgłasza się tajemniczy świadek: Alina Gregoriev, niewidoma psychoterapeutka, która przez dotyk potrafi wejrzeć w przeszłość swoich pacjentów.

Kobieta jest niemal pewna, że jej pacjent jest właśnie poszukiwanym mordercą.„Nowy bestseller Sebastiana Fitzka – mistrza obłędu”.Brigitte„Talent Fitzka polega głównie na jego niezwykłej odwadze w wymyślaniu zwrotów akcji w opowiadanych historiach”.Der Spiegel„Fitzek pisze stylem przejrzystym, przenikającym do głębi i wciąga czytelnika już od pierwszych stron.

Jego powieści pobrzmiewają echem jeszcze długo po przeczytaniu ostatniej strony”.John KatzenbachSebastian Fitzek cieszy się dużym uznaniem zarówno krytyków, jak i czytelników. Po opublikowaniu serii bestsellerów: „Terapia”, „Makabryczna gra”, „Śmierć ma 143 cm wzrostu”, „Klinika” i „Odłamek”, stał się niekwestionowaną niemiecką gwiazdą thrillerów psychologicznych.

Jego książki zostały przetłumaczone na ponad 20 języków, zakupiono do nich prawa filmowe.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Kolekcjoner oczu":


gravaco.pl

©2010-2015 | DMCA | Contact us